شما اینجا هستید

اسلایدر » وزیر راه و شهرسازی: مسکن مهر نیمه اول امسال به اتمام می‌رسد

به گزارش سرای امید، محمد اسلامی در بدو ورود به اردبیل در جمع خبرنگاران عنوان کرد: فردا در جلسه شورای اقتصاد و با حضور رئیس جمهور تصمیمات جدید برای کنترل بازار مسکن اتخاذ و اعلام خواهد شد تا آرامش به این بازار برگردد.

وی با اعلام این‌که تکمیل و راه‌اندازی مسکن مهر یکی از سیاست‌های اصولی در کنترل بازار مسکن است، خاطرنشان کرد: در این زمینه در برخی از استان‌ها شاهد اختتامیه مسکن‌های مهر هستیم که امیدواریم تا پایان نیمه اول سال جاری در اردبیل نیز این کار به پایان برسد.

اسلامی گفت: طرح ملی مسکن هم آغاز شده و تلاش می‌شود نیازمندان واقعی از واحدهای مسکونی در قالب طرح ملی مسکن بهره‌مند شوند.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: پرداخت تسهیلات مناسب برای سازندگان مسکن و بکارگیری تکنولوژی‌های جدید منطبق بر مقررات ملی ساختمان و اجرای ضوابط کلی در این زمینه می‌تواند به جریان تولید مسکن کمک کرده و در این زمینه یک شرایط مثبت و پایداری را شاهد باشیم.

اسلامی تصریح کرد: تمام تلاش دولت بر این است تا با اقدامات فوری و تسهیل‌گر زمینه تولید و ارائه مسکن را فراهم کرده و آرامش را به این حوزه بازگرداند.

وی در این سفر ضمن بازدید از باند اصلی فرودگاه اردبیل که دارای ۶۰ درصد پیشرفت است، تاکید کرد: اصرار دولت بر حفظ ایمنی در این زمینه است و طبق اقدامات انجام شده باند فرودگاه اردبیل با تجهیزات روز دنیا تکمیل و افتتاح می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب