شما اینجا هستید

اسلایدر » مشارکت علیرضا بیرانوند در توزیع بسته‌های غذایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)

به گزارش سرای امید، علیرضا بیرانوند اظهار کرد: خیلی خوشحالم که به‌عنوان سفیر بهداشت و ورزش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) انتخاب شده‌ام و یک میلیون بسته غذایی توسط این ستاد در کل کشور توزیع خواهد شد که کار بسیار ارزشمندی است.

وی ادامه داد: قرار است در لرستان نیز ۲۵ هزار بسته توزیع شود و با توجه به اینکه سفیر ستاد در لرستان هستم، خودم نیز در کار توزیع کمک می‌کنم.

بیرانوند اضافه کرد: چند روستا را می‌شناسم که واقعاً به این کمک‌ها نیاز دارند و حاضرم توزیع در این روستاها را خودم انجام دهم.

این دروازه‌بان لرستانی با اشاره به اینکه کرونا اکثر مشاغل را تحت تاثیر قرار داده، تصریح کرد: برخی‌ها در این ایام حتی یک ریال درآمد نداشته‌اند و شرایط سختی را سپری می‌کنند و در این ایام باید به هم کمک کنیم.

وی در پاسخ به پرسشی که در خرم‌آباد تمرین می‌کند؟ گفت: موقعی که در تهران بودم تمریناتم را در خانه پیگیری می‌کردم و حدود دو هفته است که به خرم‌آباد آمده‌ام و اینجا نیز تمریناتم را مرتب انجام می‌دهم.

بیرانوند تاکید کرد: هر چند دلم برای بچه‌ها تنگ شده و دوست دارم تمرینات گروهی داشته باشم ولی در مجموع مشکلی از لحاظ آمادگی بدنی ندارم.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب