شما اینجا هستید

شهر خوب » نصب ۲۰ برج نوری برای روشنایی بوستان هویزه
گروه : شهر خوب

به گزارش سرای امید، محمدرضا افخم معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۷ با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای روشنایی بوستان هویزه گفت: این بوستان از وسعت و قدمت زیادی برخوردار است که ما آن را به دو فاز تقسیم کرده ایم. فاز اول آن که قدیمی تر است سمت خیابان زمزم قرار دارد و فاز دوم آن منتهی به مترو زمزم است و فعلا قصد داریم روشنایی را به فاز اول این بوستان بیاوریم.

افخم با بیان اینکه تمام نقاط تاریک بوستان هویزه مشخص و برای نصب پایه چراغ برج نوری جانمایی شده است تاکید کرد: حدود ۲۰ برج نوری برای روشنایی این بوستان لازم است که قرارداد لازم با پیمانکار برای نصب این برج ها بسته شد، اقلام مورد نیاز تهیه شده و به زودی کار نصب آن آغاز می شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۷ ادامه داد: ۱۴ برج نوری به ارتفاع ۵/۴ متر در نظر گرفته شده که بستگی به موقعیت مکانی و میزان تاریک بودن از برج هایی با چهار،پنج و شش پروژکتور در نقاط مختلف استفاده می شود.

او افزود: ۵ برج با ارتفاع ۶ متر هم در نظر گرفتیم که هر کدام ۶ پروژکتور دارندکه در بخش های مهم بوستان نصب می شوند و و بدین ترتیب مشکل روشنایی فاز اول این بوستان برطرف خواهد شد.

افخم در پایان با بیان اینکه از این هفته کار نصب این برج ها آغاز می شود گفت: اقدام برای روشنایی این بوستان و خرید برج نوری از اواسط مرداد شروع شد و بنا بود تا پایان تابستان این پروژه به اتمام برسد اما به دلیل گرانی این برج ها کار با تاخیر روبرو شد و حالا مقدار لازم توسط پیمانکار تهیه شده و ظرف یک ماه آینده کار نصب آن به پایان می رسد و می توان از نیمه دوم آذر ماه امسال شاهد روشنایی در فاز اول بوستان هویزه بود.

گردآوری:یعقوبعلی حاصلی

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب