شما اینجا هستید

اسلایدر » فرمانده نیروی دریایی ارتش: موشک‌های سوپرسونیک بزودی تولید می‌شوند

به گزارش سرای امید، امیر دریادار حسین خانزادی اظهار کرد: در مجموعه موتور‌های موشکی نیروی دریایی ارتش قطعاً تغییراتی اتفاق خواهد افتاد که این موتور‌ها باید درجه حرارت بالاتر در زمان طولانی‌تر را تحمل کنند.

او افزود: در سامانه‌های سوخت‌رسانی و سیستم ناوبری نیروی دریایی ارتش نیز قطعا تغییراتی خواهیم داشت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز به برد موشکی ۳۰۰ کیلومتر دست یافتیم و به زودی به برد خیره‌کننده بیشتر نیز خواهیم رسید.

امیر دریادار خانزادی با بیان اینکه ساخت موشک‌های نسل طلاییه در برنامه نیروی دریایی ارتش قرار دارد، افزود: موشک‌هایی که امروز به صورت کروز استفاده کردیم از نسل مادون صوت هستند و نزدیک به سرعت صوت پرواز می‌کنند.

او با بیان اینکه بزودی به نسل موشک‌های فراصوت دست می‌یابیم، گفت: در آینده نزدیک تولید موشک‌های سوپرسونیک را در دستور کار خواهیم داشت که در آن‌ها موتور‌های جدید توربوفن به‌کارگیری خواهند شد تا با سرعت چند برابر صوت حرکت کنند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: در مجموعه نیروی دریایی به دنبال عمود پرتاب کردن موشک‌ها هستیم که این اتفاق این امکان را به ما خواهد داد تا تعداد بیشتر موشک‌ها را بر روی عرشه کشتی‌ها جای داده و اهداف متنوع‌تری را مورد اصابت قرار دهیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب