شما اینجا هستید

شهر خوب » ضدعفونی مستمر معابر و اماکن شهری برای مهار موج سوم کرونا
گروه : شهر خوب

به گزارش سرای امید،داود لطفی شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به موج سوم بیماری کرونا که با شدت بیشتری در حال پیشروی است گفت: در خصوص موضوعات مربوط به کرونا اعضای تخصصی و عمومی ستاد مدیریت بحران جلساتی را به صورت ویدئو کنفرانس انجام دادند و دستورات لازم در این خصوص صادر شده است. دراین زمینه بندهایی که از قبل در ستاد مقابله با کرونای منطقه ۱۷ وجود داشت فعال شد و کارگروه های پنچ گانه و شهرداران نواحی با جدیت بیشتری وارد کار شدند.

شهردار منطقه ۱۷ با بیان اینکه پیش از این نیز این منطقه در بحث مبارزه با کرونا رتبه اول را کسب کرده تاکید کرد: در شرایط فعلی نیز تمهیدات و قوانین سختگیرانه ای وضع شده که اگر این موارد رعایت شود در موج سوم کرونا نیز می توانیم با قدرت عمل کرده و کمترین مبتلا را در منطقه ۱۷ داشته باشیم.

لطفی با بیان اینکه شورایاری ها نیز در این خصوص وارد عمل شده و در راه مقابله با موج سوم کرونا همکاری می کنند تاکید کرد:از جمله اقدامات صورت گرفته این است که مواد ضد عفونی استاندارد با هماهنگی سپاه حبیب ابن مظاهر توزیع می شود تا سلامت شهروندان عزیز تامین شود.

وی افزود: نیروهای داوطلب و کانونهای دوام و ایمنی ستاد بحران فعال شده و هر کدام در محله خودشان گروه به گروه فعالیت می کنند و قرار است این شرایط تا اطلاع ثانوی ادامه داشته باشد.

لطفی با اشاره به اینکه ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۷ محوربندی معابر برای ضدعفونی را مشخص کرده و قرار است این اتفاق به صورت مستمر صورت بگیرد اذعان داشت: با اعضای تخصصی مثل آتش نشانی و هلال احمر هماهنگی شده و قرار است ماشین های غول پیکر بار دیگردر سطح منطقه شروع به فعالیت کنند و ضمن ضدعفونی معابر برای آموزشگاه ها و مراکز درمانی نیز ضدعفونی صورت بگیرد.

وی در پایان با اشاره به تهیه بسته های بهداشتی برای استفاده نیازمندان گفت: تعدادی بسته حاوی اقلام بهداشتی شامل ماسک،مواد ضدعفونی دست و سطوح و دستکش تهیه شده و با بررسی های لازم در اختیار گروه های هدف قرار می گیرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب