شما اینجا هستید

اسلایدر » صدای خواننده نوجوان عصر جدید تا ریاست جمهوری شنیده شد

به گزارش پایگاه خبری سرای امید، در شب عید قربان، فینال برنامه عصر جدید از شبکه سوم سیما پخش شد و علی نظری طولابی، نوجوانی خوش صدا از دیار کوهدشت لرستان با رای حدود دو میلیون تماشاچی به فینال این برنامه راه یافت.

علی طولابی که این روزها در فضای مجازی بسیار مورد استقبال مردم عزیز کشورمان قرار گرفته، و شهرت و محبوبیت چشمگیری پیدا کرده است، بعداز اجرای خود اعلام کرد در صورت کسب مقام اول در این فصل عصر جدید قصد دارد آب‌خوری مدرسه‌ای که در آن تحصیل میکند را درست کند. او توضیح داد که لوله‌های سکوی آبخوری مدرسه خراب هست و نیاز به تعمیر دارد، و دوستانش گاهی نمیتوانند آب بخورند یا آب‌جوش میخورند.

این برنامه توسط مدیران نهاد ریاست جمهوری دیده شده و آنها این‌ مسئله را با حجت الاسلام صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در میان گذاشتند. حجت الاسلام صالحی نیز دستور پیگیری سریع صادر کرد و در همان روز عید قربان درخواست علی طولابی اجابت شده و مشکل آبخوری مدرسه مورد نظر رفع و تجهیز لازم صورت گرفت.

در همین راستا رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری طی مکالمه با وزیر آموزش و پرورش از ایشان خواست تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید، مشکل مشابه مدارس کشور در مناطق محروم وکم برخوردار نیز شناسایی و مرتفع شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب