شما اینجا هستید

برگزیده » رئیس سازمان غذا و دارو: ایران در ۴۵ روز ‌به تولیدکننده اقلام بهداشتی مقابله با کرونا تبدیل شد

به گزارش سرای امید، محمدرضا شانه‌ساز پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح اولین شهرک مواد موثره دارویی در خاورمیانه و تولید استامینوفن در استان مرکزی اظهار داشت: همیشه در برنامه خاص قدردانی از یک تولیدکننده حاضر می‌شویم، حس ما این است که این کار مجدانه تولیدکنندگان خستگی‌ها را برطرف می‌کنند.

وی افزود: وزیر بهداشت بسیار علاقمند به حضور در این مراسم بود که به سبب مشکلات و مشغله‌ای که به خاطر مقابله با بیماری کرونا به وجود آمده و بحث سفر کمتر مسئولان نتوانستند حضور یافته و به نمایندگی از وزیر بهداشت اینجا هستم.

شانه‌ساز عنوان کرد: امروز یک ویژگی خاص دارد و آن این است که در زمینه تحقق یک شعار اقتصادمقاومتی گام‌هایی عملی را مشاهده می‌کنیم چراکه ایران اسلامی دارای ذخایر بالایی است که یکی از این ذخایر مشتقات نفتی است و یکی از شعارهای اقتصادمقاومتی فاصله گرفتن از خام فروشی است و این پروژه نشانگر این فاصله از خام فروشی است.

معاون وزیر بهداشت بیان کرد: ظرف ۴۵ روز از کشوری که به اقلام بهداشتی در مقابله با کرونا از موادضدعفونی‌کننده تا البسه با همکاری بین مسئولان و وزارت بهداشت و وزارت صمت به کشوری تولید کننده تبدیل شدیم.

وی اضافه کرد: وزیر بهداشت جزو معدود مسئولانی هستند که جدا از کارعملی که داشته، هلدینگ دارویی و کارخانه دارویی را اداره کرده و ارزش این کار و افتتاح این محصول را به خوبی درک می‌کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب