شما اینجا هستید

اسلایدر » بهره بردارى از ١٢ ايستگاه مترو تهران تا پایان سال

به گزارش سرای امید، سید مناف هاشمی معاون شهردار تهران صبح امروز( ١خرداد ماه ) از مراحل ساخت و بهره بردارى خط ٧ مترو بازديد كرد.

معاون شهردار تهران در حاشیه بازدید از خط ۷ متروی تهران با بيان اينكه اين خط از منطقه ۱۴( ورزشگاه تختی ) آغاز و با عبور از نواب، در پایان به میدان کتابی می‌رسد. گفت: عمليات احداث ایستگاه‌ها در مسیر این خط بيش از ٧٠ تا ۸۵ درصد پيشرفت فيزيكى داشته است.

هاشمی با بيان اينكه بهره بردارى از ۸ ایستگاه در خط ٧ مترو و ٤ ايستگاه در خط ٦ مترو تا پايان سال جارى هدف گذاری شده است تصريح كرد: در حال حاضر بالغ بر ٧ هزار نفر در خط ٦ و ۷ بصورت شبانه روزى مشغول به فعاليت هستند .

معاون شهردار تهران اظهار داشت: بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان منابعی بوده است که از همه محل‌ها براي بهره بردارى از اين خطوط بايد تزریق می‌شد، ولی متاسفانه در سال ٩٨ کمتر از هزار میلیارد تومان این منابع تزریق شده است.

وی گفت: برخی منابع در قالب اوراق مشارکت سال ۹۷ بوده است که مشکلاتی با بانک آینده داریم و هنوز عملیاتی نشده است بطوريكه حدود ۹۱۰ میلیارد تومان از منابع ما اوراقی است که فروخته شده است و البته با بانک مرکزی و مدیران بانک آینده جلسات خوب و امیدوارکننده‌ای را داشتیم که آن منابع باید آزاد و تزریق شود.

معاون حمل و نقل و ترافيك شهردارى تهران تاكيد كرد: در تلاشيم از ٣ طريق ، منابع مالى شهرداری تهران ، فروش اوراق مشاركت و درآمد حاصل مجتمع های ايستگاهى منابع مورد نياز بهره بردارى از ١٢ ايستگاه را تامين كنيم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب