شما اینجا هستید

اسلایدر » بهره بردارى از ١٢ ایستگاه مترو تهران تا پایان سال

به گزارش سرای امید، سید مناف هاشمی معاون شهردار تهران صبح امروز( ١خرداد ماه ) از مراحل ساخت و بهره بردارى خط ٧ مترو بازدید کرد.

معاون شهردار تهران در حاشیه بازدید از خط ۷ متروی تهران با بیان اینکه این خط از منطقه ۱۴( ورزشگاه تختی ) آغاز و با عبور از نواب، در پایان به میدان کتابی می‌رسد. گفت: عملیات احداث ایستگاه‌ها در مسیر این خط بیش از ٧٠ تا ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکى داشته است.

هاشمی با بیان اینکه بهره بردارى از ۸ ایستگاه در خط ٧ مترو و ۴ ایستگاه در خط ۶ مترو تا پایان سال جارى هدف گذاری شده است تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر ٧ هزار نفر در خط ۶ و ۷ بصورت شبانه روزى مشغول به فعالیت هستند .

معاون شهردار تهران اظهار داشت: بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان منابعی بوده است که از همه محل‌ها برای بهره بردارى از این خطوط باید تزریق می‌شد، ولی متاسفانه در سال ٩٨ کمتر از هزار میلیارد تومان این منابع تزریق شده است.

وی گفت: برخی منابع در قالب اوراق مشارکت سال ۹۷ بوده است که مشکلاتی با بانک آینده داریم و هنوز عملیاتی نشده است بطوریکه حدود ۹۱۰ میلیارد تومان از منابع ما اوراقی است که فروخته شده است و البته با بانک مرکزی و مدیران بانک آینده جلسات خوب و امیدوارکننده‌ای را داشتیم که آن منابع باید آزاد و تزریق شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران تاکید کرد: در تلاشیم از ٣ طریق ، منابع مالى شهرداری تهران ، فروش اوراق مشارکت و درآمد حاصل مجتمع های ایستگاهى منابع مورد نیاز بهره بردارى از ١٢ ایستگاه را تامین کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب