شما اینجا هستید

اسلایدر » افتتاح۳ بوستان جدید در پایتخت طی ۲ هفته آینده

به گزارش سرای امید، زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران درباره افتتاح بوستان‌های جدید در پایتخت اظهار داشت: در روزهای پایانی شهریور و اوایل مهر سال جاری از محل اعتبارات کمیسیون ماده ۷ سه بوستان جدید در پایتخت به بهره‌برداری می‌رسند.

وی افزود: بوستان وثوق‌الدوله در منطقه ۱۴، بوستان هرندی در منطقه ۱۲ و بوستان زندگی در منطقه ۶ بوستان‌هایی هستند که طی یک تا دو هفته آینده در پایتخت به بهره‌برداری می‌رسند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر تهران دارای بیش از ۲۲۰۰ بوستان  جنگلی، بوستان بزرگ مقیاس و محلی است و تقریبا هر محله از شهر تهران یک بوستان دارد.

نوری گفت: البته از ۳۵۲ محله تهران بر اساس آخرین بررسی‌ها ۱۲ محله فاقد بوستان بود که با اقدامات انجام گرفته برای ۵ تا ۷ محله تمهیدات لازم برای ایجاد بوستان فراهم شد و تملک‌هایی جهت گسترش فضای سبز در پایتخت صورت گرفت.

وی بیان داشت: بنابر این می‌توان گفت که تنها ۵ محله تهران فاقد بوستان است که طی یک‌سال آینده ساز و کار لازم برای ایجاد بوستان در این محلات هم فراهم می‌شود و مدیریت شهری برنامه‌ریزی‌های لازم را جهت توسعه هر چه بیشتر فضای سبز در پایتخت در نظر گرفته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب