شما اینجا هستید

اسلایدر » احتمال تدوین طرح کنترل قیمت مسکن در مجلس

به گزارش سرای امید، صدیف بدری نماینده اردییل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با انتقاد از عملکرد دولت در حوزه مسکن، گفت: متاسفانه دولت نه تنها در حوزه مسکن بلکه در حوزه اقتصاد کلان نیز برنامه عملیاتی مشخصی ندارد و بازار مسکن و سایر بازارها را به حال خود رها کرده است.

وی با بیان اینکه مسکن در شرایط فعلی یکی از نیازهای اصلی خانوارها است، ادامه داد: در این حوزه در دولت‌های یازدهم و دوازدهم شاهد برنامه‌ریزی عملیاتی نبوده‌ایم و عملکردها در این حوزه مناسب نیست و نمره قابل قبولی نمی‌توان به دولت در این زمینه داد.

نماینده اردبیل در مجلس با اعلام اینکه در کمیسیون عمران قطعا یکی از اولویت‌های راهبردی بحث مسکن و ساماندهی آن خواهد بود، اظهار داشت: اگر لازم باشد مجلس برای مسکن قیمت‌های کنترلی در نظر خواهد گرفت که پس از تشکیل کمیسیون عمران بر روی این موضوع کار خواهیم کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس یازدهم با تاکید براینکه یکی از اشکالاتی که در بحث مسکن وجود داشته نبود قوانین کنترلی برای قیمت‌ها بوده است، عنوان کرد: اگر لازم باشد در مجلس طرحی را در این زمینه آماده خواهیم کرد و آن را تصویب خواهیم کرد تا از این نابسامانی‌های که در بازار وجود دارد بکاهیم.

بدری تصریح کرد: پس از تشکیل کمیسیون عمران با مسئولان حوزه مسکن جلساتی را خواهیم داشت و در صورت لزوم این طرح را تدوین و تصویب می‌کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سرای امید | سایت خبرهای خوب